Jednodenka za Divem světa

Výprava pro skauty

Sraz: Mariánské náměstí 17. 11. 2018 8.30

Navrat: tamtéž 17. 11. 2018 17.30

Zodpovídá: Šmoula - Matěj Boxan (matej.boxan@gmail.com, +420 731 074 505)

S sebou

Oblečení a obuv do lesa, věci na schůzku, UZLOVAČKA, lžíce, nůž, ešus, něco na svačinu (oběd si vaříme společně), staré ponožky na zničení naplněné hadry (budeme z nich vyrábět řemdichy), 100 Kč

Z programu

Tři družiny se utkají v nové hře Age of Knots! Která družina jako první postaví Div světa? Která družina natěží nejvíc dřeva? Která družina uvaří nejlepší oběd? Která družina zvítězí? Už 17. listopadu se rozhodne!

Poznámky

Koho Šmoula neuvidí v seznamu účastníků, ten bude bez oběda, jídlo se nakoupí předem. Použijte tlačítka níže (v emailu).

Společná s dívčím oddílem

Výprava pro vlčata

Sraz: Vlakové nádraží 23. 11. 2018 15:45

Navrat: Tamtéž 25. 11. 2018 13:55

Zodpovídá: Máťa - Martin Kupka (kupka.mates@gmail.com, +420 604 550 051)

S sebou

300 Kč, jídlo na pátek a buchty na sobotu ráno, přezůvky, kroj nebo oddílové tričko, šátek, věci osobní hygieny, baterka, ešus, věci na schůzku (stezka / nováčkovská !!! ), spacák, karimatka, oblečení dle počasí.

Společná výprava s 16.oddílem Pěnkavy

Poznámky

Pojedeme v oddílovém tričku.
Jedeme na skautskou základnu Křemelka ve Strakonicích.

Miquik

Výprava pro vedení

Sraz: 30. 11. 2018

Navrat: 02. 12. 2018

Zodpovídá: Flingstone - Martin Kameník (kamenikma@seznam.cz,

Poznámky

Vítejte na novém webu 20. oddílu Ginkgo z Českých Budějovic!

Stýská se vám po starém? Najdete ho v archivu, zde!

Pamětníci a milovníci historie mohou nakouknout na web ještě starší, tady!

Nábor

Rádi mezi námi přivítáme kluky v obou věkových kategoriích, vlčata (6-10 let) i skauty (11-15 let). Koukněte do sekce O nás, nebo se nám ozvěte!

nabor

Informace emailem

Chcete dostávat informace o výpravách a novinky z oddílu emailem? Stačí odevzdat přihlášku do Junáka a emaily vám začnou chodit automaticky! Jejich součástí je, mimo jiné, i možnost přihlášovaní a omlouvání z akcí. Pokud máte pocit, že s emaily cokoliv nefunguje, dejte vědět Šmoulovi nebo jakémukoliv jinému vedoucímu .

nabor

Chci taky do skautu!

Pak jsi na správném místě! Dobrodružství, zábava, kamarádi a to rozhodně není všechno!

logo_oddilu