Přehled aktuálních akcí

now() and prokoho in ('1' , '3') order by aktakce.srazkdy , aktakce.navratkdy "; $zacatek= "select id , date_format(srazkdy , \"%e. %c. %y v %k:%i\") as srazkdy , "; $zacatek .= " date_format(navratkdy , \"%e. %c. %y v %k:%i\") as navratkdy, nazev, prokoho,"; $zacatek .=" srazkde, navratkam, zodpovida, omlouva_se, ssebou,program,poznamky from aktakce where"; $query="$zacatek $konec"; $res = mysql_query($query); if(mysql_num_rows($res)>0) { if(!$iid) echo "

Akce pro vlčata

"; } while($row=mysql_fetch_array($res)) { echo "

".$row["nazev"]."

\n"; echo "\n"; echo "\n"; echo "\n"; echo "\n"; echo "\n"; echo "\n"; echo "\n"; if($iid) { echo "\n"; } else { if(intval($row["prokoho"]) == 3) echo "\n"; } echo "
Sraz:". $row["srazkdy"]." ".$row["srazkde"]."
Návrat:". $row["navratkdy"]." ".$row["navratkam"]."
Za akci zodpovídá:". $row["zodpovida"]."
Omlouvá se:". $row["omlouva_se"]."
S sebou:". $row["ssebou"]."
Z programu:". $row["program"]."
Poznámky:". $row["poznamky"]."
Akce je určená pro " . $ZAMERENI[$row["prokoho"]] . ".
Akce je společná spolu se skauty.

"; } if(!$iid) { $konec= " stavakce='2' and navratkdy > now() and prokoho in ('2' , '3') order by aktakce.srazkdy, aktakce.navratkdy "; $query="$zacatek $konec"; $res = mysql_query($query); if(mysql_num_rows($res)>0) { echo "

Akce pro skauty

"; } while($row=mysql_fetch_array($res)) { //jen pokud jsem se jeste neodkazoval if(intval($row["prokoho"]) != 3) echo "
"; echo "

".$row["nazev"]."

\n"; echo "\n"; echo "\n"; echo "\n"; echo "\n"; echo "\n"; echo "\n"; echo "\n"; if(intval($row["prokoho"]) == 3) echo "\n"; echo "
Sraz:". $row["srazkdy"]." ".$row["srazkde"]."
Návrat:". $row["navratkdy"]." ".$row["navratkam"]."
Za akci zodpovídá:". $row["zodpovida"]."
Případná neúčast se omlouvá:". $row["omlouva_se"]."
S sebou:". $row["ssebou"]."
Z programu:". $row["program"]."
Poznámky:". $row["poznamky"]."
Akce je společná spolu s vlčaty.

"; } } if(!$iid) { //pokud neni zadna akce, tak to napisu $query="select count(id) from aktakce where stavakce='2'"; $res=mysql_result(mysql_query($query),0); if($res==0) { echo "Momentálně nejsou zadány podrobnosti k žádné následující akci."; echo "Pokud chcete být upozorňováni na nadcházející akce 20. oddílu emailem, přihlašte se k jejich odběru
zde!"; } } ?>