Zasílání informací

Zasílat"; } else { return ""; } } function heslo() { $vysledek=""; $pocet=0; srand ((double) microtime() * 1000000); $vysledek .= chr(ord('a') + rand ( 0 , 25 )); $vysledek .= chr(ord('A') + rand ( 0 , 25 )); $vysledek .= chr(ord('0') + rand ( 0 , 9 )); $vysledek .= chr(ord('A') + rand ( 0 , 25 )); $vysledek .= chr(ord('0') + rand ( 0 , 9 )); $vysledek .= chr(ord('a') + rand ( 0 , 25 )); return $vysledek; } //nasledujici kus nemuze byt ve funkci, protoze by se vstup musel predavat parametrem $vysledek = 1; if ($_POST['jmeno']=="") $vysledek=0; if ($_POST['prijmeni']=="") $vysledek=0; if ($_POST['email']=="") $vysledek=0; if ($_POST['prezdivka']=="") $vysledek=0; if (($_POST['zarazeni'] != "vlce") && ($_POST['zarazeni'] != "skaut")) $vysledek =0; if (($_POST['aktakce'] != "ano") && ($_POST['aktakce'] != "ne")) $vysledek =0; if (($_POST['lginkga'] != "ano") && ($_POST['lginkga'] != "ne")) $vysledek =0; if($vysledek) { myconnect(); $hesl=heslo(); //vybere prispevky z databaze a seradi je podle casu $string="insert into adresar values(NULL,\"" . addslashes(urldecode($_POST['jmeno'])) . "\",\"". addslashes(urldecode($_POST['prijmeni'])) ."\",\""; $string .= addslashes(urldecode($_POST['prezdivka'])) . "\",\"" . addslashes($_POST['email']) . "\",\"" . addslashes($_POST['zarazeni']) . "\",\""; $string .= $hesl . "\", 'ne' ,\"".$_POST['aktakce']."\" , \"".$_POST['lginkga']."\" ,'ne','ne')"; $result = mysql_query( $string); $id=mysql_insert_id(); $pocet =0; if($result!=0) { echo "Váą záznam byl přidán. Na Vaąi e-mailovou adresu byl právě poslán e-mail, ve kterém je popsán daląí postup pro aktivaci. "; echo "Tímto postupem jste chráněni proti zneužití této sluľby třetí osobou."; } else { echo "Selhalo přidání osoby. Zkuste akci zopakovat nebo kontaktujte spravce.
"; echo "Nahlášená chyba:" . mysql_error(); } $i=0; $message="Dobry den! \n "; $message .= " Z adresy " . $_SERVER["REMOTE_ADDR"] . " (" . gethostbyaddr($_SERVER["REMOTE_ADDR"]). ") byl zaznamenan pozadavek na aktivaci Vasi emailove adresy\n"; $message .= "pro zasilaci system dvacateho oddilu ($SERVER_URL)\n\n"; $message .= " Pro dokonceni aktivace shlednete, prosim, nasledujici stranku na Internetu:\n"; $message .= $SERVER_URL . "/zasilaniedit.php?aktivace=ano&id=$id&heslo=$hesl\n\n"; $message .= "Na teto strance muzete tez pripadne doupravit Vase nastaveni.\n\n"; $message .= "Udaje pro Vase prihlaseni k editaci zadanych udaju ze stranek dvacateho oddilu:\n"; $message .= "Id :$id\n"; $message .= "Email:".$_POST['email']."\n"; $message .= "Heslo:$hesl\n"; $message .= "\n"; $message .= "\tS pozdravem\n"; $message .= "\t\t$ADMIN_NAME \n"; $message .= "\t\tSpravce oddilovych stranek\n"; mymail($_POST['email'],"Vase adresa byla pridana",$message, "From: $ADMIN_MAIL\n" . "Reply-To: $ADMIN_MAIL\n" ); } else//nepridavam { echo "

Vážení rodiče,

\n v následujícím formuláři je možné požádat o zasílání informací o každé výpravě, \n"; echo "případně elektronické podoby Listu Ginkga nebo Džungle, do vaší emailové schránky. \n"; echo "

\n"; echo ""; echo ""; echo ""; echo ""; echo "\n"; echo "\n"; echo "
"; echo "\n
"; echo "Jméno člena
"; echo "
"; echo "\nPříjmení člena "; echo "
"; echo "\nPřezdívka člena "; echo "
"; echo "\nVaše emailová adresa "; echo "
"; echo "\nVáš syn je
"; echo "\nUpozornění na aktuální akce:"; echo "\n
Listy Ginkga a Džungle (u vlčat):"; echo "\n "; echo "
 "; echo "
"; echo ""; echo "\n  "; echo "\n"; echo "\n"; echo "\n "; echo ""; echo "
"; echo "
"; echo "\nFormulář jednoduše vyplníte a odešlete. Na Vaší emailovou adresu přijde v zápětí email s návodem pro dokončení aktivace zasílání.
"; echo ""; echo "

"; ?>

Přihlášení ke změně údajů pro zasílání

Zadejte, prosím, Vaše ID a heslo nebo Váš email a heslo a potvrďte tlačítkem "Přihlásit se".
ID:
Heslo: