Oddílová Ginkgotéka

Oddílová Ginkgotéka je soubor listů Ginkga - oddílového znaku.
Ginkgotéka byla založena na konci roku 2000. Jejím zakladatelem je Křik, který skompletoval první listy, převážně z Č. Budějovic, a zadal pravidla pro její další rozšiřování. List z jinanu dvoulaločnatého (ginkgo biloba) může přinést či zaslat kdokoliv, kdo má zájem o příspěvek do naší sbírky. Stačí když k listu napíše, kde jej sebral (na škodu není podrobnější popis lokace) a datum sběru. Případně svou adresu pro možnost opětovného kontaktu.
V lednu 2001 vyšel článek o našem oddíle a hlavně o naší sbírce listů ve Skautingu, což velice přispělo k jejímu rozvoji. Na začátku roku 2004 máme přes 50 exemplářů a známe přes 150 míst, kde se ginkgo nachází. Několik listů máme přivezených i ze zahraničí.
V současné době se o ginkgotéku stará Draky, který rád přijme každou zprávu, která by mohla přispět k rozšíření oddílvého klenotu, za něž v oddíle ginkgotéku považujeme.
Draky
Matěj Pekárek
Pod Lesem 616/1
Rudolfov, 373 71
matejpekarek(zavinac)seznam.cz

Nyní následuje seznam listů Ginkga, které máme nebo o kterých víme. Jak je již zmíněno výše, můžete právě VY naši sbírku rozšířit o exempláře, které ještě nemáme, a to nejen dle uvedeného seznamu.

"; while(list($id,$obec,$poloha,$okres,$kraj,$umisteni)=mysql_fetch_array($result)) { /* $q = "INSERT INTO `web08_gingkoteka` ( `id` , `mesto` , `lokace` , `okres` , `kraj` ) VALUES ($id , '$obec', '$poloha', '$okres', '$kraj');"; echo $q; */ echo " "; } ?>
Číslo Město Lokace Okres Kraj Umístění
".$id." ".$obec." ".$poloha." ".$okres." " .$kraj." ".format_umisteni($umisteni)."

Celkem listů:
0"; $result = mysql_query($query); $pocet = mysql_result($result,0); echo $pocet; ?>
Zobrazit listy:
>které jsou v klubovně